witaj w kopalni

Project Managera

 

Project Management to najbardziej rozpoznawalny i ceniony certyfikat w branży zarządzania projektami. Jest ważnym, przełomowym krokiem dla osób, którem zależy na optymalnym rozwoju kariery zawodowej i udowodnieniu kluczowych kompetencji.

 

Podczas 40 godzin warsztatów online z praktykami, przygotujesz się do przyszłych obowiązków. Najlepszych uczestników polecimy Partnerom programu, z szansą uzyskania pracy w prawdziwej zwinności!

 

Może to Ciebie szukamy?!

ETAP 1: Szkolenia z Praktykami

Backlog tematów poruszanych w sposób warsztatowy pozwoli nie tylko poznać dobre praktyki, ale je od razu przećwiczyć.

To nie jest tylko kurs przygotowujący do egzaminu, to profesjonalne wsparcie Twoich kompetencji zawodowych.

ETAP 2: pomoc na rynku pracy

Widząc Twój potencjał zapraszamy na warsztaty, nawiązujemy współpracę i aktywnie wspieramy na rynku pracy.

Nie możemy niczego zagwarantować, ale sukces w tym obszarze to cel, do którego wszystko inne zostało dostosowane.

ETAP 3: program mentoringowy

Po sukcesie na rynku pracy masz zapewnione wsparcie doświadczonego mentora, praktyka oczywiście.
W kluczowych momentach będziesz miał pomoc i dodatkową perspektywę osoby, która niejedno już widziała.

Program pokazujący dobre praktyki i narzędzia, które wnoszą wartość.

Agenda 40-godzinnych warsztatów

Najbliższa edycja startuje już 14 kwietnia!

1. Kim jest Project Manager?

Agile  jako filozofia. Manifest: fakty, mity, obowiązki. Twoja rola w framework. Facylitacja i coaching. Wartości Scrum Master. Dalsza ścieżka kariery.

Termin: 14 kwietnia 2021 r.

Czas trwania: 4 godziny.

Prowadzący: Marek Bugiel.

>>kliknij po więcej informacji<<

2. Zdarzenia, Artefakty, Role.

Skład zespołu Scrum Team. Wartość zdarzeń. Artefakty: listy i prezenty zespołu. Case study: dobre praktyki i panowanie nad kryzysem.

Termin: 17 kwietnia 2021 r.

Czas trwania: 4 godziny.

Prowadzący: Marek Bugiel.

>>kliknij po więcej informacji<<

3. Metryki, Narzędzia, Wartości.

Dane: Velocity, Capacity. Zespół: Backlog Refinement. Praktyki: Burndown Chart. Wartości:   relacje z PO, zrozumienie DOD, zarządzanie EBM.

Termin: 19 kwietnia 2021 r.

Czas trwania: 4 godziny.

Prowadzący: Mirosław Dąbrowski.

>>kliknij po więcej informacji<<

4. Facylitacja zespołu projektu.

Fundamenty EQ: emocje. Trójkąt komunikacyjny zespołu: role i powiązania. Budowanie autorytetu. Team spirit. Kreatywność czy efektywność zespołu? Strategie i narzędzia samodoskonalenia.

Termin: 21 kwietnia 2021 r.

Czas trwania: 4 godziny.

Prowadząca: Sylwia Dąbrowska.

>>kliknij po więcej informacji<<

5. Dobre praktyki pracy z zespołem.

Pierwsze wrażenie czyli wejście w pracę zespołu. Budujesz wartościowy produkt. SM, development, strumień wartości w procesie end2end.

Termin: 23 kwietnia 2021 r.

Czas trwania: 4 godziny.

Prowadzący: Mirosław Dąbrowski.

>>kliknij po więcej informacji<<

6. Inteligencja emocjonalna Scrum.

Dostarczaj wartości. Niestandardowe spotkania. Wymiana informacji z drugiego planu. Lider, który daje możliwość rozwoju. Jak obserwować zespół.

Termin: 26 kwietnia 2021 r.

Czas trwania: 4 godziny.

Prowadząca: Sylwia Dąbrowska.

>>kliknij po więcej informacji<<

7. Ryzyko w zwinnych projektach.

Kryzys jest naturalny. My zarządzamy ryzykiem. Ceremonia, plan wydań, wizualizacja i techniki integracji z Kanban. Zmiana z nieznanego w Swoje.

Termin: 28 kwietnia 2021 r.

Czas trwania: 4 godziny.

Prowadzący: Grzegorz Szałajko.

>>kliknij po więcej informacji<<

8. Zarządzanie interesariuszami.

Kluczowych interesariuszy jest więcej, niż nam się wydaje. Analiza satysfakcji. Angażowanie vs zarządzanie. Błędy poznawcze. Jak angażować w zmianę? Złoty krąg komunikacji a satysfakcja.

Termin: 30 kwietnia 2021 r.

Czas trwania: 4 godziny.

Prowadzący: Grzegorz Szałajko.

>>kliknij po więcej informacji<<

Warsztaty online w grupie do 16 osób odbywają się w godzinach 17.30 – 21.30

Zobacz kto poprowadzi cię do sukcesu

Poznaj trenerów Project Managera:

Grzegorz Szałajko

Grzegorz Szałajko

Trener Scrum Master

Doradca strategiczny i menedżer projektów, który chętnie dzieli się swoim międzynarodowym doświadczeniem podczas prowadzonych szkoleń, często współpracując bezpośrednio z kadrą zarządzającą.

Sylwia Dąbrowska

Sylwia Dąbrowska

Trener Scrum Master

Specjalista w treningu indywidualnych predyspozycji przekładających się na produktywność całych zespołów. Pracując z przedstawicielami ze świata biznesu czy sportu rozwija talenty managerów, zawodników i trenerów.

Marek Bugiel

Marek Bugiel

Trener Scrum Master

Manager posiadający wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych projektach, obecnie zarządzający technologicznym software house. Praktyk w dziedzinie zarządzania organizacją oraz budowania zespołów.

Mirosław Dąbrowski

Mirosław Dąbrowski

Trener Scrum Master

Doświadczony przedsiębiorca, Agile coach specjalizujący się w transformacjach na poziomie zespołów oraz całych organizacji. Przedstawia narzędzia zarządzania zmianą i pomaga managerom w obszarach rozwoju kompetencji miękkich.

Zobacz kto poprowadzi cię do sukcesu

Nasi Mentorzy Project Manager:

>> czytaj więcej <<Akredytowany Professional Scrum Trenerem w Scrum.org. Prowadzi szkolenia w zakresie Transformacji Agile i Scrum oraz audyty w organizacjach. Mentorka gromadząca sporą publiczność na konferencjach, warsztatach i meet-upach.

20 lat doświadczenia, w tym 15 w IT i środowiskach zwinnych. Prowadzi kanał na YouTube „Agile In The Spotlight” dedykowany Scrum Masterom, Agile Leaderom budującym swoje zespoły, Product Ownerom dostarczającym więcej wartości w swoich produktach i ogólnie pojętym Business Agility.

Na jej blogu możecie poczytać o Agile transformacji, transparencji, Agile Leadershipingu a także Evidence-Based Management. Artykuły anglojęzyczne są inne niż polskie, warto obejrzeć oba blogi.

Magdalena Firlit

Professional Scrum Trainer

         

>> czytaj więcej <<Akredytowany Trener Kanban, praktyk zarządzania i efektywnej organizacji pracy. 15-letnie międzynarodowym doświadczeniem w produktach i usługach cyfrowych, wdrażaniu zwinności dla działów marketingu, designu i sprzedaży. Człowiek z innej bajki, bo z wykształcenia biotechnolog.

Posiada tytuł Certified Scrum Professional (CSP-SM, CSP-PO) oraz akredytację Kanban University jako trener Metody Kanban. Dzięki skutecznym i udokumentowanym transformacjom organizacji uzyskał tytuł akredytowanego coacha (KCP) i konsultanta (AKC). Ponieważ lubi dzielić się wiedzą, założył społeczności Lean Coffee w Berlinie i Wrocławiu. W Berlinie wykłada na CODE University.

Z sentymentu do przeszłości związanej z dziennikarstwem prowadzi jedyny polski podcast poświęcony Kanbanowi – Kanban przy kawie.

Radosław Orszewski

Akredytowany Trener Kanban

         

>> czytaj więcej <<Jako Scrum Master najbardziej ceni sobie bycie z ludźmi i dla ludzi oraz kreatywność, którą ten zawód wyzwala. Obecnie dba o dobrą współpracę niemieckich właścicieli produktu i polskich zespołów deweloperskich w branży automotive. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej.

Wiedzę o świecie, ludziach i projektach poszerzała podczas licznych staży i stypendiów zagranicznych: na Uniwersytecie w Moguncji, Wiedniu, Madrycie i w Parlamencie Europejskim w Luksemburgu. Przed rozpoczęciem kariery członkini reprezentacji Polski na UNIS-UN International Students Conference w siedzibie głównej ONZ w Nowym Jorku.

Certyfikowany Scrum Master (I i II), Product Owner i Agile PM. Dzieli się swoim doświadczeniem podczas wydarzeń branżowych, można ją też znaleźć na łamach Strefy PMI. Prywatnie żona i mama, pasjonatka górskich wędrówek, tańca i skoków narciarskich. Tak więc zwinne podejście do okoliczności i wymagań „klienta” ma w małym palcu.

Marta Soja

Scrum Master

 

>> czytaj więcej <<Mówiono o mnie „skuteczny, ale trudny”. Chyba przez wyjątkowo czujny bullshit detector. W równym stopniu, co nowoczesne techniki zarządzania, interesuje mnie psychologia i produktywność. Uważam, że dopiero połączenie tych trzech elementów pozwala skutecznie realizować projekty.

Chętnie opowiadam o tym na moim blogu oraz szkoleniach i konferencjach. Za swoje wystąpienia otrzymałem kilka nagród. Z zawodu jestem księgowym. Pierwszy projekt poprowadziłem w 2003 roku, a oprócz zarządzania projektami sprzedawałem je, analizowałem, programowałem, pisałem teksty reklamowe i zarządzałem produktem.

Prowadziłem firmę, pracowałem dla korporacji, MSP i startupów (w tym ponad rok w Holandii). Od 2015 roku przeszkoliłem kilkaset osób.

Igor Mróz

Konsultant Zarządzania

         

>> czytaj więcej <<Jestem związany z branżą IT od 12 lat kolejno jako programista, Scrum Master, trener a obecnie Agile Coach. Wspieram zespoły Santander Bank Polska a wcześniej pracowałem dla Nokia, Gigaset ale i małych startupów: sendit.pl, bliskapaczka.pl. Dzięki tym doświadczeniom wiem, że nie ma idealnego sposobu na bycie zwinnym. Że każda organizacja musi znaleźć swoją własną ścieżkę podejścia zwinnego w zależności od kontekstu organizacji.

LIDER. Jestem przełożonym 5 świetnych Agile Coachów. Codziennie uczę się jak być lepszym liderem. Cotygodniowe 1to1, pokazało mi w praktyce jak dużą wartość może dać takie wsparcie obu stronom relacji. MEDIATOR. Zdeklarowany ambasador Nonviolent Communication, dzięki któremu wielokrotnie przekonałem się, że nawet największe konflikty da się zakończyć w atmosferze wzajemnego zrozumienia. PASJONAT PRODUKTYWNOŚCI. Do organizacji codziennej pracy wykorzystuję metodę Getting Things Done Davida Allena. DEVELOPER, którym kiedyś byłem, czyli znajomość dobrych praktyk inżynierskich: do dziś pomaga mi być konkretnym partnerem w rozmowach z zespołami. TRENER, co daje mi biegłość w przemówieniach publicznych jak i skutecznych sposobach przekazywania innym wiedzy. PODCASTER: wraz z Piotrem Wieczerzakiem współtworzymy „Leaders Talk”.

Tomasz Feliksik

Agile Coach

    

>> czytaj więcej <<Jakub Drzazga jest certyfikowanym trenerem Scrum.org oraz Kanban University. Posiada doświadczenie z najróżniejszych obszarów powiązanych z projektami IT. Obecnie robi to co lubi najbardziej: jest konsultantem i szkoleniowcem.

Od wielu lat pomaga rozwiązywać najróżniejsze problemy organizacjom począwszy od startupów na korporacjach kończąc. Gdy wymaga tego sytuacja dołącza do projektu i pomaga wyprowadzić go z krytycznej sytuacji. Nie akceptuje kosmetycznych zmian i podążania za projektową modą. Jeżeli pomaga wdrażać w organizacji Kanbana albo Scruma to tylko po to aby wytwarzano lepsze oprogramowanie spełniające oczekiwania i potrzeby użytkowników.

Kuba jest również youtuberem i w jego poradach znajdziecie wiele praktycznych wskazówek:

Jakub Drzazga

Professional Scrum Trainer

       

Współpraca w Kopalni Biznesu

Co mówią absolwenci?

"Szkolenie zakończyłem certyfikacją. Teraz jako Product Manager mam zawód płatny x4 w porównaniu z moim życiem wcześniej. To nie jest trudne. Gdy zrobiłem pierwszy krok, sprawy poszły do przodu."

opinia

Paweł Nachaj

Product Manager w ATIS

"Pracowałam jako konsultantka infolinii dla firmy IT. Skrypty zaczęły mnie nudzić: były zbyt przewidywalne… Postanowiłam zobaczyć jak to jest z drugiej strony i czy to jest dla mnie…"

opinia

Paulina Maruszeczko

Scrum Master w ELGITO

"Ostatnie pięć spędziłem w karetce jako ratownik medyczny, co dało mi doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę. Chciałem coś zmienić, a znalezienie pierwszej pracy w IT, którym się pasjonuję jest trudne. Dlatego wsparcie jakie dostałem od Kopalni Biznesu bardzo doceniam i polecam. Przed kursem znałem Scrum i miałem PSMI, ale warsztaty pozwoliły mi spojrzeć na framework z innej perspektywy i wymienić się doświadczeniem z fantastyczną grupą. Już podczas kursu dostałem rekomendacje na rozmowy rekrutacyjne wraz z mentoringiem do ciekawych firm. Zdobyłem pierwszą pracę w IT, a teraz współpracuję z zespołem developerów nad usprawnieniami w projektach. Nie czekaj i zgłoś się na konsultacje HR, ja też zacząłem od wysłania zgłoszenia!"

opinia

Alan Słowik

Project Manager w MOONBITE

Zobacz, ile kosztuje inwestycja w twoją przyszłość!

Koszty szkolenia Project Manager

Grupa zwinna

Tematyka zarządzania w tym zwinności z perspektywy praktyków biznesu.

Dołącz do grupy. To dostęp do unikalnych materiałów, grupy wsparcia i artykułów eksperckich.

bezpłatnie

Dołącz do Nas!

Early Birds

Osoby, które skorzystają z bezpłatnej konsultacji HR lub wyślą swoje zgłoszenie do 30.05.

1899 PLN

+23% VAT

Regular

40 godzin interaktywnych warsztatów z praktykami.

Pomoc na rynku pracy.

Wsparcie w nowym miejscu pracy współpracą z mentorem.

2399 PLN

+23% VAT

CHCE ZOSTAĆ PM-em!

Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, żeby odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Na maila wyślemy kilka informacji i wskazówek co robić dalej.

PS. Twoje dane nie lądują automatycznie w jakimś newsletterze – na Kopalni tego nie lubimy.